Türkiye

‘Filozof Ramazan’ çay ocağında bıçaklanarak öldürüldü

İstanbul’un Fatih ilçesinde dün Ramazan Pişkin’in Kocamustafapaşa Caddesi’nde işlettiği çay ocağında çıkan tartışma kısa sürede büyüyerek kavgaya dönüştü. Kavga sırasında bıçaklanan Pişkin ağır yaralandı. Saldırgan olay yerinden kaçtı.

İhbar üzerine bölgeye polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık görevlilerince hastaneye kaldırılan Ramazan Pişkin, müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Polis, şüphelinin yakalanması için çalışma başlattı.

‘Filozof Ramazan’ olarak tanınıyor

Diyarbakır’da “Filozof Ramazan” lakabıyla tanındığı, kentteki vatandaşlara İslam’ı anlattığı ve yakın zamanda İstanbul’a gelerek çay ocağı açtığı öğrenildi.

‘Göğsünden 3 bıçak darbesi’

İstanbul Valiliği, olayla ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Ramazan Pişkin, saat 13.50 sıralarında Cerrahpaşa Mahallesi Kocamustafapaşa Caddesi 88 numaralı adreste bulunan ve kendisinin işlettiği çay ocağında, kimliği belirsiz bir şahıs tarafından bıçaklı saldırıya uğramıştır. Göğüs bölgesinden 3 bıçak yarası alan ve 112 ekiplerince hastaneye kaldırılan Pişkin, yapılan müdahalelere rağmen hayatını kaybetmiştir. Pişkin’i öldüren şahsın kimlik tespiti ve yakalama çalışmaları devam etmektedir.” (AA)

Güncel Haberler

Daha Fazla Bekleyin...Başka Haber Yok