BITCOIN
BitcoinEthereumKripto Para

2021’i geride bıraktık! Bakalım 2022’de gökyüzü bize neler anlatıyor?

2021’in çoğunu 2020’nin parçalarını toplayarak geçirdik ve hayatlarımızı, nasıl yaşadığımızı yeniden şekillendiren benzeri görülmemiş yeni bir gerçeklikle yeni bir dünyaya girdik. Zaman hızla değişiyor ve hiçbirimiz hayatın her alanında kendini gösteren kaostan, kafa karışıklığından ve çok katmanlı olasılıklardan muaf değiliz. Şimdi, hem kişisel hem de toplu olarak büyük değişiklikler ufukta diyebilirim.

2022’de evren, son birkaç yılda öğrendiğimiz her şeyi toplayarak ve daha iyi bir gelecek inşa etmeye başlamamız için çağrıda bulunuyor!

Disiplinli Satürn, devrim niteliğindeki Kova burcunda rotasını sürdürürken, dünya çapında insani kaygıların yükselişini görmeye devam ediyoruz. Kova teknolojiyi yönettiğinden, insan merkezli tasarım ve yapay zekâ daha popüler hale geldikçe etik ve mahremiyetin daha fazla sorgulandığını görebiliriz. Bu yıl daha fazla kriptonun piyasaya sürüleceğini söyleyebilirim.

 Özellikle 29 Ocak tarihine dikkat etmelisiniz çünkü Venüs, Oğlak burcunda geri hareket ediyor. Bu ekonomi, parasal anlamda önemli bir tarih olarak not almanızı öneririm.

19 Ocak – 29 Ocak arası kriptolar için iyi bir yükseliş haftası olacak. Özellikle ana coinlere dikkat etmelisiniz bu tarihler arasında yükselen trendin içine girecekler!

 

Bir dikkat edilmesi gereken tarih de 20 Şubat olacak!

ABD’den çok köklü bir değişim haberi gelebilir. Başkanlık değişimi, Bitcoin’i yasallaştırmak gibi olaylara şahitlik edebiliriz.

Sadece ABD için değil, tüm gezegen için bu tarih önemlidir, çünkü dünyanın dört bir yanındaki büyük güçler, ekonominin hızla değişmesi ve devrimci güçlerin serbest bırakılmasıyla boğuşacaklar. Tarihteki bu güçlü an, dünyayı Pluto’nun 2023’te fütüristik Kova’ya girişine hazırlıyor.

Bugünkü Bitcoin, Ethereum analizine bakalım. Bugün Ay düğümleri taşınıyor. Gökyüzü için büyük gün diyebiliriz. Paradan başka bir şey konuşmayacağız.

Bitcoin’de bugün, fiyat hareketlerinin aşağı açılı trend içerisinde devam ettiğini gözlemliyorum. Bitcoin için kritik seviye 43491 seviyesidir. Eğer bu seviyenin üzerine geçmezse 42068 seviyesi aşağısındaki fiyat hareketlerinde 40646 seviyesini aşağı kırarak 36624 seviyesine kadar geri çekilmeleri görebiliriz fakat şu sıralar kriptolarda biraz düşüş yaşanabilir çünkü retroya giriş yaptık.

Ethereum tarafına baktığımız zaman fiyat hareketlerinin trend içerisinde devam ettiğini görüyorum. 3350 seviyesi yukarı geçilmediği sürece 3175 seviyesi aşağısındaki fiyat hareketlerinde 2994 seviyesini aşağı kırarak 2568 seviyelerine kadar geri çekilmeleri görmemiz mümkün olabilir.

 

 

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer Haberler