AltcoinlerBitcoinKripto Para

Ada coin’de yatay seyir!

Kripto paralarda sakin ve düşük hacimli seyir etkisini sürdürmeye devam ediyor.

ABD tarafında dün büyüme rakamlarını takip ettik. ABD ekonomisi %1,3 ile beklentilerin üzerinde büyüme gösterdi. Beklentilerin üzerinde gelen veri sonrası Fed’in sıkılaşma adımlarına devam edebileceği endişesi kripto paralar gibi riskli varlık üzerinde baskı oluşturdu. Büyüme verisi sonrası dolar endeksinde yukarı yönlü eğilim hızlandı. Dolar endeksi 104,00 seviyesi üzerinde hareketlilik yaşıyor.

Bu gelişmelerin etkisiyle kripto paralarda hacmin düşük kaldığını görmekteyiz. Lider kripto para birimi Bitcoin, dün 26.300 dolar seviyesine geriledikten sonra bugün 26.450 dolar seviyesi civarında bulunuyor.(12.45)

Bitcoin’deki bu yatay seyir altcoinleri de etkilemeye devam ediyor. Altcoinler grubundan olan Ada coin’de yatay seyrin hâkim olduğunu görmekteyiz. Ada coin 23 Mayıs’ta 0.375 dolar seviyesinden aşağı yönlü eğilim sergileyerek 0.350 dolar seviyesine kadar geriledikten sonra bugün öğlen seansında 0.357 seviyesi civarında hareketleniyor. (12.45).

Kripto paraların genelinde görülen düşük hacimli hareketlenmelerin etkisiyle Ada coin’de de düşük hacimli ve yatay bir hareketlenmenin hâkim olduğunu görmekteyiz.

Güncel Haberler

Daha Fazla Bekleyin...Başka Haber Yok