Kripto Para
Kripto Para

Analist Jason Pizzino’ya Nazaran Polygon (MATIC), Curve (CRV) ve İki Ek Altcoin Bu Yıl Yüksek Kar Sağlayacak

Tanınan bir kripto para analisti, Polygon (MATIC) ve Curve (CRV) dahil olmak üzere dört altcoin’in bu yıl yüksek yarar sağlama potansiyeline sahip olduğunu söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yeni görüntüsünde konuşan Jason Pizzino, Polygon’un tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 2,92 dolardan devam eden geri çekilmesine karşın hala bir boğa trendinde olduğunu belirtti:

“Fiyat düştüğü için kimse bundan bahsetmiyorsa, bu ekseriyetle bir duruma girmek istediğiniz zamandır… Bu yüzden hala bunu bir boğa piyasası olarak görüyorum: daha yüksek tabanlar, bu hayli kolay. Yüzde elli [Fibonacci] düzeyi yaklaşık 2.20 dolar.”

Trader’ın listesindeki bir başka kripto para, stablecoin odaklı merkeziyetsiz borsa Curve Finance’in yönetişim token’ı CRV:

“Curve’ün piyasa pahası yaklaşık 2,4 milyar dolar, kilitli toplam paha ise: 24 milyar dolar. Bence burada da Curve’e, Curve’de kilitli olan bedele daha yakın bir paha sağlamak için büyük bir hareket olacak.”

Sırada, merkeziyetsiz borsa SushiSwap’ın idare token’ı Sushi (SUSHI) var. Pizzino’ya nazaran, Sushi’nin nispeten küçük pazar kıymeti, onu üstel yararlar elde edebilecek bir pozisyona getiriyor. Pizzino, Sushi’nin şu anda geri çekildiğini ve giriş noktalarının 6 ile 7,50 dolar ortasında olduğunu ekledi.

Dördüncü kripto para ünitesi ise otomatik yield farming stratejisine güç veren merkeziyetsiz finans platformu Yearn.Finance (YFI). Pizzino, YFI’nin temellerinin sağlam göründüğünü, teknik özelliklerin ise güç belirtileri gösterdiğini söylüyor.

“Kilitlenen toplam kıymet de düzgün görünüyor. Daha yüksek taban formları da görmeye başlıyoruz.”

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer Haberler