BITCOIN
Bitcoin

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist: Bu Seviyelere Düşebiliriz!

Son 24 saat kripto para birimi alanında oldukça çalkantılı geçti, ancak bu sefer boğalar bir mola vermeyi başardı ve önceki kayıpların bir kısmını geri aldı. Bitcoin fiyatı, geçtiğimiz haftalarda 33.000 dolara kadar düştü. Yazım sırasında ise 37.000 dolar civarında toparlanmış gibi duruyor. Bu sırada, ünlü analist ve trader Peter Brandt, Bitcoin fiyatındaki düşüş hakkında yorum yaptı.

Brandt’ten Bitcoin fiyatına yönelik yorum

Toplam piyasa değeri, birçok kripto paranın geri sıçramayı başarması nedeniyle dünkü dipten bu yana yaklaşık 120 milyar dolar arttı. Son 24 saat boyunca ise Bitcoin yükseliş yaşadı. Geçtiğimiz günlerde, kripto para birimi aşağı yönlü bir kısır döngüye girdi ve sonunda 33 bin doların biraz altında bir fiyata ulaştı. Bunu tüm piyasa izledi. Bununla birlikte, boğalar devreye girdi ve art arda birden fazla saatlik mum ile seviyeyi savundu, bu da sonunda fiyatın 37.600 dolara ulaşmasına neden oldu.

Yazım sırasında Bitcoin, dünkü diplerden bu yana yüzde 5 kadar yükseliş yaşadı. Bu sırada ünlü analist Peter Brandt, Twitter hesabından BTC fiyatına yönelik bir paylaşım yaptı. Fiyatın 200.000 dolara ulaşmasını sağlayacak faktörün ne olduğu sorusuna, piyasanın parabolik bir şekilde yukarı yönlü hareket etmesi gerektiği cevabını verdi. Ancak Peter Brandt, BTC fiyatındaki düşüşün devam edebileceğine işaret eden bir gelişmeye dikkat çekti. Brandt, yüksek hacim varken fiyatın düşmesine işaret etti. Analiste göre bu durum, BTC fiyatını 27.000 dolara çekebilir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer Haberler