Kripto Para
Kripto Para

Değerli bir düzeye yaklaşan Shiba Inu’yu ne bekliyor?

10 Ocak’tan bu yana %26’lık bir artış yaşayan Shiba Inu fiyatı, kıymetli bir düzeye yakın süreç görüyor. Ocak ayının en yüksek düzeyi olan 0,000033 doların üzerinde bir kırılmanın kripto para ünitesini 0,000035 dolar düzeyine getirebileceği söz ediliyor.

Robinhood listemesiyle ilgili söylentiler Shiba Inu fiyatını artırdı

Son haftalarda yaşanan yükselişe, ZeroHedge’in Twitter’da “Shiba Inu’nun Robinhood listelemesi Şubat ayında gerçekleşecek.” paylaşımı neden oldu. Fakat Robinhood, tweet hakkında rastgele bir yorumda bulunmadı.

SHIB, 4 saatlik grafikte çift zirve oluşumu oluştururken 0,000033 dolar civarında güçlü bir direnç olduğu görülüyor. 13 Ocak’ta kelam konusu seviyeyi test ettikten sonra latife tabanlı kripto para düştü, fakat kısa mühlet sonra tıpkı düzeye geri döndü. Bu nedenle, bahsi geçen düzey SHIB için kritik bir düzey haline geldi. 10 Ocak’ta görülen 0,000026 dolarlık taban düzeydeki yükselen trend çizgisi, boğalar için dayanak misyonu görüyor.

Teknik konseyime geçildiğinde, günlük Göreli Güç Endeksi (RSI) 69 düzeyinden geri çekilerek 60’a geldi. Bunun yanında MACD, paritenin doğal gücünü gösteren orta çizginin üzerinde süreç görüyor.

Hacim osilatörü de SHIB’in yükseliş tezini destekliyor. Fiyat 100 günlük EMA (Üssel Hareketli Ortalama) yakınında çaba ediyor. 200 EMA’nın üzerinde kalmayı başarabilirse boğalar 0,000035 düzeyini de aşabilir.

Madalyonun öbür tarafında ise, yükselen trend çizgisinin kırılma ihtimali var. Bu senaryo fiyatı, 20 ve 50 EMA’nın altına çekebilir ve bu da alıcıları rahatsız edebilir.

Bu makale birinci olarak Kripto Para Haber üzerinde yayımlanmıştır

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer Haberler