Kripto Para
Kripto Para

Kripto Para Analisti Justin Bennett’e Nazaran Bu Ay Ethereum (ETH) Neler Yaşayacak?

Yakından takip edilen kripto para analisti Justin Bennett, Ethereum (ETH) düşüş trendini sürdürürken bu Ocak ayında tanınan altcoin’de neler yaşanabileceğini anlattı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yeni bir görüntüsünde Bennett Ethereum’un, makro boğa trendini sürdürmek için bir bahta sahip olması için çok kıymetli bir seviyeyi geri alması gerektiğini söz etti:

“ETH 4.000 doların altında olduğu sürece biraz dikkatli olmak gerekiyor. Önümüzdeki haftalarda ve aylarda bu alanı haftalık ve aylık kapanış bazında 4000 dolardan geri alırsak, o vakit evet, 2021’de gördüğümüz eğilimin devam edeceğini düşünüyorum.”

Analist ayrıyeten Bitcoin çiftinde (ETH/BTC) Ethereum’a da bakıyor. Bennett, ETH/BTC’nin 2017 ile 2020 ortasında yaptıklarının daha küçük bir versiyonunu yaşayarak yükseliş üçgeninden kopuyor olabileceğini söylüyor.

Kaynak: Justin Bennett/YouTube

Kripto para analisti, ETH/BTC’nin 0.075 BTC’yi (3.077 dolar) pak bir formda dayanak olarak tutmayı başarması halinde 0.18 BTC’ye (7.388 dolar) uzun vadeli bir ralli başlatmaya hazır olabileceğini söylüyor.

“Uzun vadede [0.18 BTC] bu alana daha yüksek bir eğilim göstermesini beklerdim. Olağan kısa vadede hepsi 0.075’e düşüyor. Bu nedenle, Ethereum’un kısa vadede Bitcoin’den daha yeterli performans göstermeye devam ettiğini görmek içi bunun üzerinde kalmasını istiyoruz.”

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer Haberler