Kripto Para

Kripto piyasaları bu kitabı bekliyor!

Krioto yatırımcıları merakla gelecek hafta yayınlanacak Elon Musk biyografisini bekliyor.

Daha önce Steve Jobs, Albert Einstein gibi figürleri yazan, çok satan kitapların yazarı ve tarihçi Walter Isaacson son olarak milyarder iş adamı Elon Musk hakkında yazdığı kitabı tamamladı.

12 Eylül’de satışa çıkması beklenen ‘Elon Musk’ adlı biyografi, henüz dağıtılmadan Amazon’da ön siparişe açıldı ve çok satanlar listesinde zirveye oturdu.

Dogecoin projesinin gelişimini nasıl finanse ettiğini ortaya koyacak

Sözcü’de yer alan habere göre, Musk biyografisi yayına hazırlanırken farklı konularda pek çok haber ortaya atılsa da biyografinin yayınlanacak olmasından en çok heyecan duyan kesim kripto yatırımcıları oldu.

Musk’ın hayatında önemli bir yeri olduğu düşünülen Dogecoin’e biyografide önemli bir alan ayrıldığı düşünülüyor. Söylentilere göre biyografi Elon Musk’ın Dogecoin projesinin gelişimini nasıl finanse ettiğini ortaya koyacak.

Geçmişte Bitcoin için yaptığı çeşitli çıkışlarla piyasayı ciddi oranda etkileyen Elon Musk, Dogecoin’e verdiği destek ile projeyi çok farklı bir boyuta taşıyarak en büyük 10 kripto para biriminden biri haline gelmesini sağlamıştı.

Güncel Haberler

Daha Fazla Bekleyin...Başka Haber Yok