BITCOIN
BitcoinKripto Para

Mike McGlone: Bitcoin ve Ethereum, 2022’de Yükselmeye Hazır

Bloomberg’in kıdemli emtia stratejisti Mike McGlone, hem Bitcoin (BTC) hem de Ethereum’un (ETH) 2022’de yükselmeye hazır olduğunu düşünüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yeni tahlilde Mike McGlone, hem BTC hem de ETH’nin üzerine inşa edilecek sağlam temelleri olduğunu söylüyor. Bitcoin’in 100.000 dolara hakikat hareket etmesi ve Ethereum’un 5.000 doları aşması ile 2022’de kripto paralar ortasında baskın kalacaklarını kestirim ediyor.

“ABD Merkez Bankası’nın Yeni Siyasetleri Bitcoin İçin Yararlı Olacak”

McGlone, Bitcoin’in “konsolidasyon yapan bir boğa piyasasında” olduğunu düşünüyor ve ABD Merkez Bankası’nın yeni siyasetlerinin aslında BTC için yararlı olacağını söylüyor.

Federal Rezerv yetkilileri geçtiğimiz günlerde enflasyonla uğraş hedefiyle varlık alımlarını azaltmayı ve gelecek yıl faiz oranlarını artırmayı planladıklarını belirtmişti.

Bloomberg analisti fikirlerini şöyle açıkladı;

“2022’deki Federal Rezerv faiz artışlarına yönelik beklentiler, Bitcoin ve borsa için bir kazan-kazan senaryosunu destekleyebilir. Likiditeyi geri almanın bir nedeni, S&P 500’ün 60 aylık hareketli ortalamasının uzun müddettir devam etmesidir. Gergin piyasalar yaygınlaştı, lakin emtialar ve Bitcoin, erken dönüş önderleri üzere görünüyor. Bu boğa piyasası mühletine bağlı bir sorun ve önde gelen kripto para ünitelerini görüyoruz.”

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer Haberler