BITCOIN
BitcoinKripto Para

Pantera Capital CIO’suna nazaran Ethereum (ETH), Rakiplerinden Üstün Olmayı Sürdürecek

Pantera Capital’in Baş Yatırım Sorumlusu (CIO) Joey Krug, başka blockchain projelerinin Ethereum’dan (ETH) daha güzel bir performansa sahip olmadığını ve ETH’nin global finans dalında kıymetli bir rol oynayabileceğini söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Krug’a nazaran Ethereum, rakiplerinden üstün olmayı sürdürecek. Ayrıyeten CIO’ya nazaran Vitalik Buterin’in projesi, önümüzdeki on yıl içinde global finans süreçlerinin %502’si kolaylaştırabilir.

Bloomberg’e konuşan Krug, Ethereum’un dünyanın finansal alanının baskın bir kesimi olma noktasına kadar gelişmeyi sürdürebileceğini belirtti. Bu sebeple önümüzdeki on ila yirmi yıl içinde global para süreçlerinin yarısının Ethereum blockchain’i üzerinde gerçekleşmesi mümkün.

Geçtiğimiz yıl “Ethereum katili” olarak tanınan Solana (SOL) ve Polkadot (DOT) üzere projeler epeyce büyük ilgi gördü. Lakin Krug, bu rakiplerin Ethereum’un egemenliği için değerli bir tehdit olmadığına inanıyor.

Etheruem, yüksek gas fee ve yavaş süreç sebebiyle tenkitlerin odağında olsa da Krug, Proof of Staka’e geçişin tamamlanmasının akabinde Ethereum’un kripto sektötündeki üstünlüğünü artıracağını düşünüyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer Haberler