Kripto Para
Kripto Para

Polygon OpenSea’nin Seaport’una Entegre Edildi

OpenSea, geçtiğimiz Haziran ayında Web3 açık kaynaklı Seaport‘u kullanıcıların daha güvenli ve verimli şekilde NFT‘lere ulaşması için kullanıma açmıştı.

OpenSea yaptığı duyuruda, Seaport ile Polygon entegrasyonunu gerçekleştirdiğini açıkladı.

OpenSea’den Polygon Desteği

OpenSea geçtiğimiz Haziran ayında kullanıcıların NFT’lere daha verimli ve güvenli şekilde ulaşması amacıyla Ethereum tabanlı Seaport’u duyurmuştu. Ardından Klaytn ve Solana entegrasyonları gibi duyurularla kullanıcılarına hizmet eden Seaport bu sefer ise Polygon entegrasyonunu tamamladı. OpenSea tarafından gelen açıklamada Seaport için Polygon ağı desteğinin tamamlandığını Twitter’dan duyurdu. Böylece Seaport kullanıcıları platformu birçok ağda kullanabilir hale geldi.

Twitter’dan yapılan duyuruda geliştiriciler şunları dedi:

“Bugünden itibaren, Polygon’daki tüm yeni listeler ve teklifler için Seaport’u kullanmaya başlayacağız! OpenSea’deki herkesin deneyimini geliştirmek için Seaport’u birden fazla Blockchain ağında kullanmaya başlamaktan heyecan duyuyoruz”

NFT pazarı bugünlerde hacmen ve işlemler açısından en verimsiz dönemlerinden birini yaşıyor. DappRadar verileri NFT pazar hacminin Haziran 2021’den beri ilk defa 1 Milyar doların altına düştüğünü kaydetmişti. NFT piyasasındaki düşüşün ana sebebi ise kripto para piyasasında ayı döneminin yaşanıyor ve fiyatların ciddi düşüyor olması.

Güncel Haberler

Daha Fazla Bekleyin...Başka Haber Yok