Kripto Para
Kripto Para

Robinhood CFO’su, Shiba Inu’nun listelenmesi hakkında açıklama yaptı

Popüler kripto borsası Robinhood, Shiba Inu da dahil olmak üzere yeni kripto para birimlerini listelemeden önce düzenlemeler konusunda netlik bekleyecek.

Kraken borsasının Finans Direktörü (CFO) Jason Warnick, The Wall Street Journal’ın sanal CFO Ağı Zirvesi’nde listelemeler hakkında konuştu. CFO, Shiba Inu topluluğunun Robinhood’da listeleme istemesini içeren bir dilekçeye yanıt verdi. Jason Warnick, şirketin yeni tokenler eklemeden önce düzenleyicilerden daha fazla netlik istediğini açıkladı. Warnick şunları söyledi:

Shiba Inu topluluğu daha önce, Robinhood’da Shiba Inu’nun listelenmesi için bir imza kampanyası başlatmıştı. Dilekçe 550 binin üzerinde imza toplamıştı.

Dogecoin listelenmişti

Bahsi geçen dilekçe, Robinhood’un, şakadan ilham alarak ortaya çıkan Dogecoin’i listelediğinden bahsediyor. Robinhood’un Dogecoin’i listelemesi, bu yıl görülen DOGE ticaret çılgınlığı nedeniyle geliri arttığı için firma için çok olumlu sonuçlar doğurdu.

Robinhood şu anda kullanıcıların Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin, Ethereum, Ethereum Classic, Dogecoin ve Bitcoin SV satın almasına, satmasına ve elinde tutmasına izin veriyor. Borsa geçen yılın sonlarında, bir kripto para birimi hediye programı başlattı. Bunun yanında borsanın kripto para cüzdanı özelliğinin 1,6 milyon kişilik bir bekleme listesi var.

Shiba Inu listeleme söylentileri SHIB fiyatını artırdı

Shiba Inu’nun fiyatı, Robinhood’un Şubat ayında listeleme yapacağını öne süren söylentilerin ardından son zamanlarda yükseliş kaydetti. CFO, şirketin uyumluluğa odaklandığını belirtirken Warnick’in yorumları listeleme söylentilerini ortadan kaldırıyor gibi görünüyor.

Warnick, Robinhood’un kurumsal hazinesi için kripto satın alma planı olmadığını da sözlerine ekledi. Bunun nedenini şöyle açıkladı:

Geçen yıl Robinhood Operasyon Direktörü Christine Brown, Shiba Inu topluluğunu övdü ancak firmanın SHIB’i listelemeyi planlayıp planlamadığına dair herhangi bir ayrıntı eklemedi.

Bu makale ilk olarak Kripto Para Haber üzerinde yayımlanmıştır

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer Haberler