Kripto Para
Kripto Para

Son 24 Saatte %13 Artan BabyDoge’un Artık 1.294 Milyondan Fazla Kullanıcısı Var

BabyDoge tokenlarını tutanların sayısı 1.294 milyonu aştı. Bu tokenin fiyatının son 24 saatte yükselişe geçmesinin ardından gerçekleşti. BabyDoge kullanıcılarının sayısı bu şekilde tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmış oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

WhaleStats platformundan edinilen bilgilere göre, meme kripto para birimi BabyDoge topluluğu büyümeye devam ediyor. Sadece iki 2 içinde, BabyDoge sahiplerinin toplam sayısı önemli ölçüde arttı. Ayrıca BabyDoge, fiyatını neredeyse %13 artıran başka bir listeleme daha duyurdu.

Daha önce de bildirdiğimiz üzere, BabyDoge sahiplerinin sayısı gün geçtikçe yeni bir rekor kırıyor. BabyDoge’a sahip olan toplam kullanıcı sayısı şu anda 1,294,263.

Ayrıca, ilk 1000 BNB balinasının BabyDoge tokenine olan ilgisi de yükselmeye devam ediyor. WhaleStats’a göre, en büyük 1000 BNB cüzdanı artık 989.582.594.495.517 token tutuyor.

BabyDoge’u tutan cüzdanların sayısı, birden fazla listelemeye ve ikincisinin artan benimsenmesine rağmen kesinlikle Shiba Inu sahiplerinin sayısını aşıyor.

Yeni Listeleme Fiyatı Artırdı

18 Ocak’ta Hong Kong merkezli CoinEx, BabyDoge için para yatırma, çekme işlemlerini etkinleştirdi ve aynı gün daha meme kripto para biriminin tradeini başlattı.

BabyDoge, SHIB, FLOKI ve bir sürü başka meme parası ile birlikte Dogecoin ve Shiba Inu köpek ırkından ilham alan meme paralarından biridir. Haziran 2021’de piyasaya sürüldü.

BabyDoge yazının yazıldığı sırada 0.000000005646 dolardan işlem görüyordu.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer Haberler