Kripto Para
Kripto Para

Şubat Ayına Çok Az Kaldı! Önemli Tarihler Neler?

Şubat ayında Plüton, Amerika Birleşik Devletleri’nin doğum haritasındaki doğum konumuna geri dönecek bu da, ABD’nin neredeyse 250 yıl önce 1776’da kuruluşundan bu yana hiç yaşamadığı büyük bir olay olarak adlandırabiliriz. Bu gerçekten önemli bir tarih  olacak bir çok olay olması bekleniyor.

 

Bu tür olaylarda Plüton geçişi genellikle karışıklık verir. Önemli gün 20 Şubat şimdiden mistik güçleri hissettiğimizi fark edebiliriz.  2022’de, açığa çıkan sırlar ve kefaret temalarının Amerika topraklarında yükselmeye devam etmesini bekleyebiliriz. Plüton’un eve dönüşü, sadece ABD için değil, tüm gezegen için büyük bir andır, çünkü dünyanın dört bir yanındaki büyük güçler, ekonominin hızla değişmesi ve devrimci güçlerin serbest bırakılmasıyla boğuşacaklar. Tarihteki bu güçlü an, dünyayı 2023’te Plüton’un fütüristik Kova burcuna girmesine hazırlıyor.

 

Bu yıl ayrıca gizemli Akrep burcunda gerçekleşen ve Boğa’yı topraklayan dört Güneş ve Ay tutulması serisini de göreceğiz. Akrep yeraltı dünyasını yönetir ve dönüştürülmesi gereken şeyleri ortaya çıkarmak için yüzeyin altını kazmayı sever, Boğa ise fiziksel ve maddi dünyayı yönetir. Bu güçlü tutulmalar bize karanlığımızla yüzleşme, hatalarımızı telafi etme ve doğruluk ve sevgi üzerine inşa edilmiş yeni bir varoluşu birlikte yaratmaya yardım ederken dürüstlükle ilerleme fırsatı verir.

 

ABD’den önemli haberler beklenirken bunlardan bir tanesi de kriptolar. Şubat ayında kriptoları oldukça çok konuşabiliriz.  Venüs retrosu 30 ocakta bitecek. Kriptolar için 4 ve 20 Şubat tarihleri trend dönüşleri için takip edilmesi gerek. 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer Haberler