Kripto Para
Kripto Para

Tanınan Analist Solana (SOL) ve Ethereum (ETH) Fiyat Kestirimini Açıkladı

Tanınan bir kripto para analisti, Solana (SOL) için 2022 fiyat gayelerini belirledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yeni bir Soru-Cevap oturumunda InvestAnswers, Solana’nın (SOL) önümüzdeki altı ay boyunca nereye gideceği konusundaki varsayımlarını paylaştı:

“400 dolar yahut 450 dolar göreceğimizden hayli eminim. Ve piyasa çılgına dönerse, 700 dolara kadar çıkabilir… Haziran ayına kadar önümüzdeki birinci yahut ikinci çeyrekte çok fazla faaliyet olmasını bekliyorum.”

Bir yıl evvel, Solana (SOL) 2 doların altında süreç görüyordu ve Kasım ayında yaklaşık 260 dolarla tüm vakitlerin en yüksek düzeyine ulaştı. Altcoin, yazının yazıldığı sırada ise 169 dolardan süreç görüyordu.

Ethereum Fiyat Varsayımlarını de Açıkladı

Stratejist ayrıyeten önde gelen akıllı mukavele platformu Ethereum (ETH) için de iddialarını paylaştı.

“Dipleri seçin. Ethereum için 3500 doların kusursuz bir fiyat olduğunu görüyorum. 29 Aralık’ta 3.500 dolardan düşmüştük. Bu, Ethereum’un son derece uygun bir bedelde olduğuna inandığım bir yer zira önümüzdeki yıl içinde potansiyel olarak 3 kat artacak, bilhassa de ETH 2.0 ile deflasyonist hale geleceği için artacak.”

Serenity olarak da bilinen Ethereum 2.0, ağın suratını ve ölçeklenebilirliğini artırmaya odaklanan yaklaşan bir güncellemedir.

InvestAnswers ayrıyeten, başkan kripto para Bitcoin (BTC) hakkındaki niyetlerini de paylaştı:

“Bu boğa koşusu sırasında her vakit 98.000 dolarlık Bitcoin’e ulaşacağımızı söylemiştim, [ama] bu kadar gecikeceğini bilmiyordum. Çin yasağı ve 11 hafta boyunca yaşanan sakinlik akabinde müthiş bir Eylül. Aralık ayı da biraz berbattı. Fakat 98.000 dolara ulaşacağımıza inanıyorum… Benimseme, zincir üstü ölçümler üzere şeylere baktığımda, büyük para girişi birinci çeyrekte gelecek. Mart ya da Haziran sonunda bir ortada.”

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer Haberler