Altcoinler
AltcoinlerKripto Para

Unstoppable Domains, XRP Toolkit’i Desteklediğini Açıkladı

Web3 domain sağlayıcısı Unstoppable Domains, XRP Toolkit için destek eklediğini duyurdu.

Geçtiğimiz günlerde bir duyuruya göre, Web3 alan adı sağlayıcısı Unstoppable Domains XRP Toolkit’e destek eklediğini duyurdu.

Unstoppable Domains, XRP Toolkit’e Destek Eklediğini Duyurdu

San Francisco merkezli Web3 alan adı sağlayıcısı Unstoppable Domains, doğrudan bir Blockchain defterinde benzeri olmayan özellikler sunarak güvenli bir şekilde depolanan etki alanlarından oluşan bir ekosistem oluşturduğu için merkeziyetsiz web’de önemli bir rol üstlenmekte.

Geçtiğimiz günlerde şirketten yapılan bir duyuruya göre, Web3 alan adı sağlayıcısı Unstoppable Domains XRP Toolkit’e destek eklediğini duyurdu. Şirket kısa bir süre önce kripto para birimlerini yönetmek ve XRP Ledger’ın merkeziyetsiz borsasında (DEX) işlem yapmak için bir platform olan XRP Toolkit için destek eklediğini açıkladı.

Towo Labs tarafından hayata geçirilen XRP Toolkit, XRP defterindeki kripto varlıklarını güvenli bir şekilde yönetmeyi ve bunlarla etkileşim kurmayı çok daha basit hale getiren bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor. Bu istemci tarafı arayüzü kullanarak, kullanıcılar merkeziyetsiz platformda bulunan herhangi bir varlığı komisyon ücreti ödemeden gönderebilir, alabilir ve ticaretini yapabiliyor.

Benzer Haberler