Kültür Sanat

‘Meksika Açmazı’ filminin afişini seyirci belirleyecek

Mesut Süre, Fazlı Polat ve Anlatanadam’ın podcast olarak başlattığı, 20 milyondan fazla dinlenmeye ulaşan mizah programı Meksika Açmazı, sinema seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Kapadokya’dan sonra İstanbul çekimleri de tamamlanan filmde üçlü kendi karakterlerini canlandırıyor.

Meksika Açmazı’nın beyaz perdeye taşınan filminin afişini sosyal medya kullanıcıları seçecek.

Filmin başrol oyuncuları Mesut Süre, Fazlı Polat ve Anlatanadam’ın sosyal medya hesaplarından takipçilere sunduğu 4 ayrı afiş arasından seyirci beğeni ve yorumlarına göre seçim yapılacak.

Paylaşımlara yorum yapan seyirciler arasından seçilen 10 kişi gala davetiyesinin sahibi olacak.

Mesut Süre, Fazlı Polat ve Anlatanadam’ın podcast olarak başlattığı ve bugüne kadar 77 bölümle 20 milyondan fazla dinlenmeye ulaşan mizah programı Meksika Açmazı’nın senaryosu şöyle:

Aldıkları bir iş teklifi üzerine farklı motivasyonlarla Kapadokya’ya giden Meksika Açmazı ekibi, komik olayların içerisinde birbirleriyle olan ilişkilerini sorguladıkları birçok açmaza düşerler. Dostlukları aşk, para, kıskançlık ve entrikalarla sınanır. Ancak yaşadıkları olumsuz deneyimlerin üstesinden, her zamanki gibi mizahın ve neşenin gücüyle gelirler. Meksika Açmazı ekibinin kendi içerisindeki anlaşmazlıkları, problemler karşısındaki tepkileri izleyiciye ‘Ben olsam ne yapardım?’ sorusunu sorduracak.

Filmde kendi karakterlerini canlandıran üçlüye, Ecem Çalhan, İsmail Aksoy, Duygu Kocabıyık ve Nicholas Paul Facey eşlik ediyor.

Yönetmenliğini Alper Mestçi’nin yapımcılığını Muhteşem Film ve TME Films’in ortaklaşa yürüttüğü Meksika Açmazı, 17 Kasım 2023 tarihinde vizyonda olacak.

Güncel Haberler

Daha Fazla Bekleyin...Başka Haber Yok