Teknoloji
Teknoloji

NVIDIA, Yeni Oyuncu Monitörlerini Tanıttı

NVIDIA, Yeni Oyuncu Monitörlerini Tanıttı

NVIDIA, kulağa çok mantıklı gelen bir monitörü piyasaya sürmeye hazırlanıyor. NVIDIA’nın CES 2022’de tanıttığı ve piyasaya süreceği yeni G-Sync monitörler, iki çözünürlük ortasında geçiş yapabilecek ve bu sayede hem güç tasarrufu sağlanacak hem de kaliteli imaj elde edilebilecek.

NVIDIA’nın bu yeni G-Sync monitörleri, hem 1080p hem de 1440p çözünürlüğe sahip olacak. Oyun oynarken 1440p çözünürlükte azamî manzara kalitesi elde edilebilecek ve olağan kullanım sırasında 1080p çözünürlük ile yeniden âlâ bir kaliteye sahip olacak fakat doğal olarak daha az güç tüketimi olacak.

Gaye oyuncular, bilhassa e-sporcular

NVIDIA, yeni G-Sync monitörlerinin, bilhassa bir e-spor ekranı arayanlar için geçişi kolaylaştıracağını umuyor. Bu 27 inç’lik monitörler 360 Hz ekran yenileme suratına sahip olacak ve NVIDIA’nın Reflex Analyzer sistemine sahip olacak. Monitör genel olarak Valorant, CS:GO, Rainbow Six Siege, ve PUBG üzere FPS oyuncularını düşünerek tasarlanmış.

Monitörün bir handikapı ise 27 inç ekran olmasına karşın 1080p çözünürlüğe geçildiği sırada piksel bozulmalarını engellemek ismine 25 inç’e küçülmesi ve ekranın etrafında siyah çerçeve bulunması. Siz yeni NVIDIA G-Sync monitörleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Niyetlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer Haberler