Teknoloji
Teknoloji

TOGG’dan heyecanlandıran paylaşım: C-Sedan’ın son halini sergileyebilir

Bilindiği üzere Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) bu yıl CES 2022’ye katılıyor. Las Vegas’ta düzenlenen fuarda kısa süre önce son halini gördüğümüz TOGG C-SUV‘un dünyaya tanıtılmasını bekliyoruz. Ancak TOGG, fuar için bir de sürpriz hazırlamış gibi görünüyor.

TOGG, bugün sosyal medya hesaplarından ‘ipucu videosu’ olarak adlandırabileceğimiz bir paylaşım yaptı. “Teknoloji dünyasının önemli buluşma noktası CES 2022 Tüketici Elektroniği Fuarı’na hazırız.” ifadelerinin yer verildiği paylaşımda asıl dikkat çeken nokta, videodaki otomobilin tasarım detayları oldu.

Zira bu araç, son halini gördüğümüz TOGG C-SUV değil. Bu da “TOGG fuarda yeni bir model mi tanıtacak?” sorusunu akıllara getirdi. Ancak bu sürprizin yeni bir otomobilden ziyade TOGG C-Sedan olması kuvvetle muhtemel. İnce farlar, tampondaki büyük hava girişleri, aydınlatılmış logo ve LED aydınlatmalarla çevrili panjur bu noktada dikkat çeken detaylar.

TOGG CEO’su Gürcan Karakaş, geçtiğimiz kasım ayında yaptığı açıklamada C-Sedan ile ilgili çalışmalara da başladıklarını dile getirmişti. Paylaşımdaki videoda gördüklerimiz buz dağının görünen kısmı olabilir. Anlaşılan o ki elektrikli sedanda ilk haline göre pek çok değişiklik göreceğiz.

CES 2022 5 – 8 Ocak tarihleri arasında Las Vegas’ta düzenlenecek. Kısa süre önce yapılan açıklamada Omicron varyantının endişe verici durumu nedeniyle fuarın bir gün erken kapanacağı belirtilmişti.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer Haberler