Futbol

Wanda Nara ve Mauro Icardi tazminat kazandı

İtalyan gazeteci Fabrizio Corona geçtiğimiz yıllarda Wanda Nara’nın Mauro Icardi’yi Marcelo Brozovic ile aldattığına dair haber yapmıştı. Söz konusu haber sonrası Wanda Nara, Mauro Icardi ve Marcelo Brozovic, Fabrizio Corona’ya dava açmıştı.

Bir süredir devam eden davada karar çıktı. Buna göre Corona’nın Wanda Nara, Mauro Icardi ve Marcelo Brozovic’e tazminat ödemesine karar verildi.

NTV Spor’da yer alan habere göre; İtalyan gazeteci, Icardi ve Wanda Nara’ya 7500 euro, Brozovic’e ise 5 bin euro tazminat ödeyecek. Öte yandan Corona, 1500 euro da para cezasına çarptırıldı.

Brozovic’in avukatı Danilo Buongiorno, “Cezadan memnunuz, ayrıca geçici olarak tazminat ödemeye mahkum edildi ve daha sonra hukuk davalarında tazminat davası açma hakkımızı saklı tutuyoruz” ifadelerini kullandı.

Gazeteci Corona’yı savunan avukat Ivano Chiesa ise “1500 euroluk bir para cezasından bahsediyoruz. Bir mahkumiyet ama sadece parasal bir ceza. Memnun değilim ama temyize gidecek olsak bile para cezası yine de iyi bir şey” şeklinde konuştu.

Güncel Haberler

Daha Fazla Bekleyin...Başka Haber Yok